DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

PRISTATYMO LAIKAS

Visuomet atsiunčiamas el. laiškas, patvirtinantis, jog produktas yra išsiųstas gavėjui. Jūs galite sekti savo užsakytą siuntą su siuntos kodu, kurį gausite. Standartinis siuntimo laikas - 2-4 darbo dienos.

GRĄŽINIMAS

KAPA SUNGLASSES priima produkto grąžinimą dėl bet kokios priežasties su sąlyga, jog produktas yra nepažeistas, nenaudotas ir neturi jokių naudojimo žymių. Taip pat grąžinant privaloma išlaikyti pakuotę ir etiketę. Jeigu Jūs norite daugiau sužinoti apie grąžinimo politiką, prašome patikrinti puslapį "PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS" arba tiesiog susisiekite el. paštu info@kapasunglasses.com. 

GAVAU NETEISINGĄ PRODUKTĄ

Yra labai nedidelė tikimybė, jog gavote ne tą produktą, kurį buvote užsisakę, tačiau tokiu atveju prašome nedelsiant su mumis susisiekti ir pateikti  išvardintą informaciją tam, kad galėtume kuo greičiau šį nesklandumą išspręsti:

- Jūsų užsakymo numeris

- Jūsų užsakytas produktas, kurio negavote

- Jūsų gautas produktas vietoje to, kurį užsakėte

- Nuotrauka įrodymui, kokį produktą gavote

Gavus informacija, mūsų klientų aptarnavimo skyrius su Jumis susisieks ir išspręs visus susijusius nesklandumus kaip įmanoma greičiau. 

KAIP AŠ GALIU GRĄŽINTI PREKĘ?

Prekės gražinimas arba pakeitimas kita galimas per 14 dienų po produkto įsigijimo.

Jeigu norite grąžinti produktą pinigų grąžinimui arba apkeitimui kita preke, prašome susisiekti el. paštu:

info@kapasunglasses.com

Prašome nurodyti Jūsų užsakymo numerį, el. pašto adresą, kuriuo užsakymas įvykdytas bei kuriuos saulės akinius norite grąžinti (arba kuriuo produktu norėtume pakeisti užsakymą).

VIS DAR NEATGAVAU PINIGŲ SUMOS

Priklausomai nuo sistemos, per kurią Jūs grąžinate produktą, tai gali užtrukti iki 21 darbo dienos. 

Jeigu Jūsų grąžintas produktas pažymėtas kaip gautas atgal į KAPA SUNGLASSES, mūsų komanda su Jumis susisieks ir praneš apie pinigų grąžinimo patvirtinimą. 

KODĖL JŪS NETURITE TELEFONO NUMERIO?

KAPA SUNGLASSES įmonė neturi klientų aptarnavimo paslaugos telefoniniais skambučiais, kadangi tai el. parduotuvė ir visa komanda dirba naudojantis el. paštu info@kapasunglasses.com